lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Orjinal Lida Siparişi

Mart 27, 2018 8:04 am Gönderen 5 Yorum

Lida İçeriği Nedir?

Lida içeriğinde yer alan maddeler şu şekildedir.

  • Mate yaprağı
  • Funda yaprağı
  • Kiraz meyvesi
  • Kiraz sapı
  • Biberiye yağı
  • Yeşil çay

Lida doğru şekilde kullanıldığı zaman kısa süre içinde etkisini göstermektedir. Bu bitkisel ürünü kullanırken sağlıklı beslenmeye de özen gösterilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu sayede kişinin kısa zamanda kilo vermesi mümkün hale gelir. Sağlıklı beslenme vücutta bulunan toksinlerin ve ödemin atılmasında da etkilidir. Bu ürünü kullanırken kişinin alkol tüketmemeye dikkat etmesi gerekir. Yağlı, ağır, işlenmiş gıdalardan uzak durulması önerilir. Bu dönem içerisinde beslenme düzenine azami özen gösterilmelidir. Lida kullanırken spor yaparak süreci hızlandırmak da mümkündür. Spor veya egzersiz yapmak kilo vermeye yardımcı olurken vücutta meydana gelebilecek sarkmaların da engellenmesinde yardımcıdır.

Lida kullanacak kişinin sağlık sorunu olmadığından emin olması gerekir. Kalp, tansiyon, böbrek, karaciğer gibi rahatsızlığı olan kişilerin bu tür bitkisel ürünleri tercih etmemeleri gerektiği bilinmelidir. Alerjik bünyeye sahip olan kişiler de öncelikle kendi doktorlarına danışmalı ve onay alarak bu tür bitkisel ürünleri kullanmalıdırlar. Bitkisel ürünler gebelere ve emziren kadınlara da tavsiye edilemez.

Lida Nasıl Kullanılır?

Lida 18 yaşından büyük olan yetişkin kişilere uygun bir üründür. Bu bitkisel ürünü kahvaltılardan yaklaşık 30 – 40 dakika önce almak gerekmektedir. Bol su ile alınması önerilir. Bu ürünü düzenli ve doğru şekilde kullanarak etkisini görmek mümkündür. Ürünü günde 1 kere kullanmak yeterli olmaktadır. Lida kullanırken aynı zamanda sağlıklı beslenmeye de dikkat edilmelidir. Lida kullanırken 2,5 – 3 litre su tüketmeye özen göstermek gerekir. Bol su tüketimi ürünün yan etkilerini ortadan kaldırırken ve böbrek rahatsızlıklarını da engeller.

Lida ürünü günümüzde birçok kişi tarafından kilo kontrolü sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Bu ürünün toksinleri atma özelliği olduğu için vücutta zamanla meydana gelen ödem yok olur. Lida piyasada hem çay hem de kapsül formunda bulunmaktadır. Ürünün faydasını görmek için yukarıda bahsi geçen kuralları göz ardı etmemek gerekir.

0 0 votes
Article Rating
Etiketler: , ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tulay
Tulay
2 yıl önce

Yorumlarım neden yayınlanmıyor? Yanlış gönderdiğiniz urunleri değiştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Esra
Esra
3 yıl önce

Meraba bende bu üründen kullanmak istiyorum ama orjinalmi değil mi güvenemiyorum

Çiğdem Durdağ Gültekin
Çiğdem Durdağ Gültekin
4 yıl önce

Uzun zaman önce kullanmış inanılmaz derecede zatıflamıştım.fakat birkaçyıl önce tektar aldım beş para etmez sahte merdiven altı bir ürün olduğunu anladım kullanmadım!eski lida nerden temin edebilirim