lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Lida Yan Etkileri

Ağustos 16, 2016 12:33 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Lida satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri ürünün orijinal olmasıdır. Orijinal lida ürününün üzerinde bir tane bandrol bulunması gerekir. Bu bandrol üzerinde “Nature ve Milei” yazılı olduğundan emin olmak gerekir. Kutu içinde vitamin kutusu gibi bir kutu bulunur. Bu kutunun içinde 30 tane kahverengi – turuncu renklere sahip kapsül bulunmaktadır. Kapsüllerin içinde bulunan toz acı bir tada sahiptir. Bu özelliklerin bulunmadığı lida ürününün satın alınmaması gerekir. Alınması durumunda ise iade edilmelidir. Orijinalliği kanıtlanmamış olan lida ürününün sağlığı olumsuz bir biçimde etkileme durumu söz konusudur.

Lida bitkisel içerikli bir zayıflama ürünüdür. Bu sebeple kullanımı sırasında tıbbi ilaçlar alınmaması tavsiye edilmez. Kalp, damar, böbrek, karaciğer, tansiyon gibi hastalıkları olan ya da ağır tıbbi ilaçlar kullanan kişilerin lida zayıflama kapsüllerini kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Lida ile zayıflamak isteyen kişiler lida yan etkiler konusunu oldukça merak etmektedir. Lida kapsüllerini kullanım talimatına uygun şekilde kullanarak oluşabilecek yan etkileri en aza indirmek mümkündür. En önemli kullanım tavsiyesi mutlaka bol su ile birlikte tüketilmesi şeklindedir. Yani lida kullanarak kilo vermek isteyen kişilerin günde yaklaşık 3 litre sıvı tüketmeleri gerekmektedir. Böylece oluşabilecek yan etkilerin ortaya çıkmasını engellemek mümkün olur. Ağız kuruluğu, baş ağrısı gibi yan etkilerin azaltılması için de bol sıvı tüketimi oldukça önemli rol oynar. Gün içerisinde bol miktarda su tüketmek kısa süre içerisinde kilo vermeye de yardımcı olmaktadır. Kilo verirken böbreklerin sağlıklı bir şekilde çalışması için de önemli bir konudur. Kişide ağır bir hastalık varsa bu ürünü kullanmaması tavsiye edilir. Aynı şekilde ağır ilaç kullananlar da bu ürünü almamalıdır.

0 0 votes
Article Rating

Kategori:

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments