lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

lida Satın Al

Ağustos 8, 2016 1:49 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Lida satın al seçeneği ile internette bulunan kampanyalardan faydalanmak mümkün. Bu kampanyalarda birden fazla kutu alınması halinde indirim fırsatları yer almaktadır. Lida kullanmak isteyen kişinin sağlığına da özen göstermesi gerekmektedir. Sağlık sorunu yaşayan, ağır bir hastalığı olan, hamile olan, emziren, ağır tıbbi ilaçlar kullanan kişilerin lida kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Lida kullanırken mutlaka bol su tüketilmelidir. Bu şekilde hem kilo verimi hızlanacak hem de sağlık sorunlarının ortaya çıkması engellenecektir. Bu süreçte sağlıklı ve dengeli beslenmeye de oldukça özen göstermek gerekir. Öğünleri atlamamaya ve doğal besinler tüketmeye dikkat edilmelidir.

Lida satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de ürünün orijinal olup olmadığı konusudur. Orijinal lida ürününün kutusunda bir adet bandrol bulunması gerekir. Bu bandrolün üzerinde ise “Nature ve Milei” yazısının yazdığından emin olmak gerekmektedir. Kutu içerisinde vitamin kutusu bulunmaktadır. Bu kutunun içerisinde ise 30 adet kahverengi – turuncu renklerde kapsül bulunmaktadır. Kapsüllerin içerisinde bulunan tozun tası acı bir tattır. Bu özelliklere sahip olmayan lida ürününün satın alınmaması gerekmektedir. Alınması durumunda ise iade edilmesi gerekir. Orijinalliği kanıtlanmamış olan lida ürününün sağlığı olumsuz şekilde etkileme ihtimali söz konusudur.

Lida ürününün doğru kullanılması durumunda ayda 6 – 12 kg verdirmesi mümkündür. Ancak verilen kilo miktarı kişinin bünyesine, metabolizmasına, sağlık durumuna, aktivite durumuna ve beslenmesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Lida kullanırken hafif egzersizler ve yürüyüşler yapmak da kilo vermeyi hızlandıracaktır. Ayrıca sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi ve sarkmaların engellenmesini de sağlamaktadır. Bu nedenle sağlıklı beslenirken egzersiz yapmaya da özen gösterilmesi gerekmektedir.

0 0 votes
Article Rating

Kategori:

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments