lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Lida Nereden Satın Alınır?

Ağustos 19, 2016 3:15 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Lida nereden alınır sorusu bu ürünü kullanmak isteyenlerin merak ettiği soruların başında geliyor. Lida aktarlardan ya da internet sitelerinden ulaşılabilen bitkisel bir üründür.

Bu ürün aşırı kilo problemi olan kişilerin kilo vermesine yardımcı olan bir üründür. Ürünü kullanmadan önce kişiye uygun olup olmadığı mutlaka doğrulanmalıdır. Çünkü lida ürünü her ne kadar bitkisel içerikli bir ürün olsa da ağır hastalığı olan ve ağır ilaçlar kullanan kişiler için tavsiye edilmeyen bir üründür. Bu nedenle kalp hastalığı, böbrek yetmezliği, damar tıkanıklığı gibi hastalıkları olan kişilerin lida kullanmaları tavsiye edilmez. Antidepresan gibi tıbbi ilaçlar kullanan kişilerin ve midesinde gastrit ya da ülser hastalığı olan kişilerin de lida kullanmamaları gerekmektedir. Bu ürün 18 yaşını doldurmuş ve 60 yaşını geçmemiş olan aşırı kilo problemine sahip ve herhangi bir hastalığı bulunmayan kişilerin kullanımına uygun olarak üretilmiş bir üründür. Eğer kişinin kilo problemi 5 – 6 kg gibi küçük bir miktarsa bu durumda lida kullanması tavsiye edilmez. Lida ürünü verilmesi gereken kilonun 10 kilo ve üzeri olması durumunda tavsiye edilen bir üründür.

Lida ürününü satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ürünün orijinal olması gerektiğidir. Orijinal lida ürününün üzerinde “Nature ve Milei” yazan bir bandrol olması gerekmektedir. Kutu içerisinde 30 adet kapsül bulunmalıdır ve bu kapsüllerin rengi turuncu – kahverengi şeklin olmalıdır. Kapsüllerin içerisinde bulunan tozun tadı ise acı bir tat olmalıdır. Bu özelliklerin olmaması durumunda satın alınan ürünün sahte olma ihtimali söz konusudur. Bu durumda ürünü kullanmamak ve iade etmek gerekmektedir. Orijinal olmayan ürünlerin sağlığı olumsuz şekilde etkileme durumu söz konusudur.

0 0 votes
Article Rating

Kategori:

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments