lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Lida Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Şubat 6, 2016 2:37 pm Gönderen Yorum Bırakınız

dikkat-edilmesi-gerekenlerSize lida kullanımı için altın değerindeki öğütlerimizi sunuyoruz.

1-Gerçekten tam bir katılım ve iradeyle zayıflamaya hazır mısınız? Değilseniz önce ruhsal ve zihinsel olarak hazırlanın. Psikolojik açıdan hazır olmanın lida kullanarak zayıflamanızı hızlandıracaktır.
2- Bir başkası için yararlı veya etkili olabilen ürünler sizin için aynı oranda başarılı olmayabilir. Lida kapsül alırken yaş, cinsiyet, tıbbi özellikler ve beden tipi dikkate alınmalıdır. Ve mutlaka uzmana danışılarak alınmalıdır.
3-Sadece lidayla zayıflamak normalden uzun sürebilir. Lidayla beraber mutlaka düzenli olarak hareket etmek gerekir. Ayrıca masajın, doğal bitkisel prepatların, çayların, baharatların, psikolojik desteklerin ve gerektiğinde yardımcı zayıflama aletlerinin de önemi büyüktür.
4-Hiç bir lida zayıflama kapsülü tek başına mucize değildir. Sabırla ve düzenle uygulandığında işe yarar. Bunu unutmayın.
5-Sağlıklı ve bilinçli beslenmeyi ve lida kullanımını alışkanlık haline getiren insan başarıyı yakalar. Bu şekilde verdiği kilolarıda tekrar almaz. Sadece yaza ince girmek için belirli bir dönem lida kullanarak zayıflamayı amaçlıyor, sonra tekrar hatalı beslenmeye dönüyorsanız hata ediyorsunuz. Kiloları bir verir bir alırsınız. Bu da metobolizmanıza zarar verir.

0 0 votes
Article Rating
Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments