lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

LİDA İLE KAÇ KİLO VERİLİR

Mayıs 5, 2016 2:33 pm Gönderen 4 Yorum

lida-kilo-vermeLida plus zayıflama hapı Çin’de yetişen bitkilerden üretilen bitkisel bir zayıflama hapıdır. Lida plus zayıflama hapı kişinin kısa süre içerisinde kilolarından kurtulmayı vaat etmektedir. Bunun için öncelikle kişinin önemli bir hastalığı varsa ya da kişi ilaç kullanıyorsa doktora bu konu hakkında danışmak gerekmektedir. Lida plus zayıflama hapı tavsiye edildiği biçimde kullanılmalı ve kullanımı esnasında da bol su ile alınmalıdır. Günde 3 litre su tüketmeye özen gösterilmesi gerekmektedir.
Lida plus zayıflama hapı doğru ve etkili bir şekilde kullanıldığı takdirde ayda 6 – 12 arası kilo vermeye yardımcı olacaktır. Bu süreci daha etkili bir şekilde atlatmak için doğru beslenmeye, sigara içmemeye ve asitli içeceklerden uzak durmaya özen göstermek gerekir. Lida plus zayıflama hapı kullanırken diyet yaparak bitkisel zayıflama hapının etkisini arttırmanız mümkün olacaktır. Gün içinde tüketilmesi gereken su ise daha kısa sürede yağ yakmaya, tokluk hissine ve böbreklerin sağlıklı bir şekilde çalışmasına olanak tanıyacaktır. Bu nedenle su tüketimine oldukça özen göstermek gerekir.
Sıcak havalarda daha fazla kilo vermek mümkün olduğu için Lida plus zayıflama hapı da yaz mevsiminde daha etkili bir şekilde kilo vermeye yardımcı olur. Çünkü soğuk havalarda vücut daha çok yağ hücresine ihtiyaç duyacağı için yağ depolamaya başlar. Sıcak havalarda ise bu durum söz konusu değildir. Bu da yaz mevsiminde daha çabuk kilo vermeye olanak tanır.
Lida plus zayıflama hapı 18 ila 60 yaş aralığındaki insanların kullanımına sunulan bir üründür. Bu yaş sınırının altında ve üstünde kalan kişilerin Lida plus zayıflama hapı kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Lida plus zayıflama hapı özellikle genç yaşta olup çok fazla kilo problemi çeken insanlar için oldukça rağbet gören bir ürün haline gelmiştir. Kişinin herhangi bir sağlık problemi yoksa Lida plus zayıflama hapını tavsiye edildiği şekilde kullanması gerekmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Etiketler: , ,

Kategori: , ,

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elif
4 yıl önce

merhaba ben 19yaşındayıö 1.67 boyum 63 kilom 55 olmak istiyorum yani 52 ye kadar gitsin sorun yok ama kesinlikle 55 olmam lazım 58falan bile değil hangi ürünü almam gerek yardımcı olurmusumız bu folyolu plus nasıl ayrılıyor anlamadım sipariş verirken ben hangisine lida mı lida plus a mı vermeliyim

Mahfuza
Mahfuza
5 yıl önce

Merhaba. Boyim 1.64
Kl. 70
54 kl olmak istiyom. Kaç kutu alabilirim. Ve bende bubrek ve ciğer hastalığı var ama hafif. Bu durumda kullanabilirmiyim acaba.