lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Lida Haberleri

Ağustos 11, 2016 1:47 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Lida haberleri arasında en çok ilgi gören konu hangi ünlülerin bu ürünle zayıflamış olduğu konusudur. Bu ürünü kullanarak zayıflamış olan Mesut Yar, 8 ayda toplam 40 kilo vermiştir. Bu ürünle kilo veren ünlülerden olan Mesut Yar gibi Yeliz Yeşilmen de lida ürününü kullanarak fazla kilolarından kurtulmuştur. Yeliz Yeşilmen, lida ürününü kullanarak kilo vermenin yanı sıra spor, dans ve sağlıklı beslenme konularına da oldukça önem vermiştir.

Lida alırken ürünün orijinal olduğundan mutlaka emin olmak gerekir. Bunun için ürünün bandrolünü, üretim ve son kullanma tarihini, barkodunu kontrol etmek gerekir. Lida kahverengi ve turuncu renkleri olan kapsüllerdir. Bu kapsüllerin acı bir tadı vardır. Acı tadı olmayan kapsüllerin sahte olma ihtimali olabilir. Lida kullanımı esnasında başka bir tıbbi ilacın kullanılması tavsiye edilmez. Bu nedenle tıbbi ilaç kullanmakta olan insanların herhangi bir bitkisel zayıflama ürününü kullanmamaları gerekir.

Lida ürününü kullanmak için kişinin 18 yaşından büyük ve 60 yaşından küçük olması gerekir. Bu yaş sınırları içinde bulunan kişilerin ise antidepresan gibi ağır tıbbi ilaçları kullanmıyor olması gerekir. Kalp – damar tıkanıklığı, karaciğer hastalığı, yüksek tansiyon veya böbrek yetmezliği sorunu olan kişilerin hiçbir bitkisel zayıflama ürünlerini kullanmamaları gerekir. Eğer kişinin bitkisel ürünlere karşı hassasiyeti veya alerjik durumu varsa lida ürününü kullanmadan önce kesinlikle doktora danışması gerekir.

Lida ürünüyle sağlıklı kilo vermek için kesinlikle bol su tüketimine dikkat etmek gerekmektedir. Günde iki buçuk veya üç litre su tüketilmesi gerekmektedir. Lida kullanırken kişinin spor yapması zorunlu değildir. Fakat spor yaparak daha kısa sürede kilo verileceği de unutulmamalıdır. Spor yapmak vücudun şekillenmesine de imkan sağlar. Bununla birlikte sağlıklı beslenmeyle de hızlı kilo verimi mümkün olmaktadır.

0 0 votes
Article Rating

Kategori:

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments