lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Lida Fransa

Ağustos 17, 2016 1:41 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Lida Fransa Orijinali Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle Lida kutusunu kontrol etmek gerekir. Üretim ve son kullanım tarihlerini incelendikten sonra ürünün son kullanma tarihinin geçmediğinden emin olmak gerekir. Kutu üzerinde bulunan bandrol ve barkod gözden geçirilmelidir. Bandrolün üzerinde “Nature ve Milei” yazılı olmalıdır. Lida kapsülleri kahverengi ve turuncu renklerdedir. Kapsül içindeki tozun tadı acıdır. Bu sebeple rengi ve tadı farklı olan ürünlerin sahte olma ihtimali vardır. Orijinal olduğundan şüphelenilen bu tür bitkisel zayıflama ürünler mutlaka iade edilmelidir.

Zayıflamak için oldukça etkili yöntemlerden biri olan lida bitkisel içerikli olması sebebiyle günümüzde sık tercih edilen ürünlerden biridir. Çin’de geliştirilmiş olan lida kullanım koşullarına uygun olarak kullanılması durumunda birçok kişinin kısa süre içinde kilo vermesine olanak tanır. Lida kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar vardır. Özellikle kalp, solunum, kas – sinir hastalıkları olan ya da düzenli olarak tıbbi ilaç kullanmakta olan kişilerin ilk olarak doktorlarına danışmalıdır. Lida ürününün kullanılmaması gereken durumlar arasında hastalığı olan kişiler, ilaç kullananlar, 18 yaş altında olanlar, 60 yaş üstünde olanlar vardır. Eğer kişide bu durumlardan bir veya birkaçı varsa Lida ürününü kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir. Satın alınan Lida ürününün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Aksi halde ürün iade edilmelidir.

Lida kullanırken bol sıvı tüketmeyi ve sağlıklı beslenmeyi unutmamak gerekir. Bunların yanı sıra egzersiz ve spor yaparak da kilo vermeyi sağlayabilirsiniz. Böylece vücut kısa süre içerisinde şekillenir. Lida günde 1 kes kahvaltılardan önce kullanılmalıdır. Kullanırken 2 bardak suyla alınmalıdır. Bu süreçte sağlıklı ve hafif gıdalar tercih edilmelidir. Alkol tüketilmemelidir.

0 0 votes
Article Rating

Kategori:

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments