lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Lida Faydaları

Ağustos 4, 2016 4:07 pm Gönderen Yorum Bırakınız

Kilo problemi olan kişiler için lida ile kilo verme kısa sürede mümkün olmaktadır.Lida kullanan veya kullanacak olan kişilerin bu ürünün fayda ve zararlarını bilmesi gerekmektedir. Aşağıda bu konu hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

Lida Faydaları Nelerdir?

Lida 60 yaşından küçük olup 18 yaşından büyük olan kişiler için üretilmiş bir üründür. Kişinin herhangi bir ağır hastalığının (kalp, damar, tansiyon, karaciğer, böbrek gibi) olmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Bu ürünün kullanımı esnasında alkol tüketimi yapılmamalıdır. Alkol tüketimi hem zayıflama ürününün etkisini azaltarak yavaş şekilde kilo vermeye sebep olur hem de sağlığı kötü yönde etkiler. Bitkisel zayıflama ürünleri gebelik durumu olan ya da emziren kadınlara da önerilmeyen ürünlerdir. Bu ürünlerin hamileler ve emziren bayanlar üzerindeki etkileri henüz test edilmemiştir. Bu sebeple bu kişiler tarafından kullanılmaları tavsiye edilmemektedir. Aynı şekilde ağır tıbbi ilaçlar kullanan veya herhangi bir mide sorunu yaşayan kişilerinde bu tür bitkisel zayıflama ilaçlarını kullanmamaları gerekir. Herhangi bir ilaç kullanan veya hafif bir rahatsızlığı olan kişilerin ürünü kullanmadan önce doktora danışarak bilgi almaları tavsiye edilir.

Lida kullanımı sırasında sağlıklı ve dengeli beslenmek de önem taşıyan bir konudur. Bol su tüketimi ve sağlıklı beslenme ile lida ürününün kişiye sağlayacağı etkiyi arttırmak mümkün olmaktadır.

Lida kişinin ayda ortalama 6 ila 12 kilo vermeyi sağlayan bitkisel içerikli zayıflama ürünüdür. Bu ürünü kullanırken doğru bir şekilde ve düzenli olarak kullanmaya özen göstermek gerekmektedir. Lida kullanan kişilerin gün içinde ortalama 2,5 litre su tüketmeleri gerekmektedir. Bol su tüketimi ile lida ürününün sebep olabileceği yan etkiler en az seviyeye düşürülmüş olur.

0 0 votes
Article Rating

Kategori:

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments