lida Fiyat Tablosu lida Fiyat Tablosu

Lida Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

Temmuz 2, 2015 9:42 am Gönderen Yorum Bırakınız

lida-etkisi-ne-zamanSoru cevap bölümünde, sıkça karşılaştığımız bu sorunun cevabından kısaca bahsedeceğiz.

Öncelikle belirtmekte fayda var, hiç bir zayıflama ürünü mucize değildir. Bir ayda onlarca kilo vermeniz gibi bir durum söz konusu olamaz, kaldı ki zaten bahsedilen oranlar sağlık açısından da oldukça zararlı durumlardır.

Konumuza dönecek olursak; Lida Zayıflama Hapı’nın nasıl çalıştığı ile alakalı olarak yazılarımız mevcut ancak yine de kısaca özet geçelim.
Lida Zayıflama Hapı için en önemli bileşen Yunnan Yosunu’dur. Bu yosun Çin Yunnan bölgesine özgüdür, dünyada etkin olarak bilinen bir çok zayıflama hapında aktif olarak kullanılır ve en önemli özelliği yağ tutucu olmasıdır. Alınan gıdalardaki yağı absorbe ederek kana karışmasını engeller.

Bunun dışında iştah kapatıcı özellikte olan turunç meyvesi diğer önemli bileşenidir.

Lida zayıflama hapı kullanımını takip eden ilk 5-6 gün içerisinde etkinliğini hissedersiniz. Bu durum kimi müşterilerimizde ilk günden itibaren ortaya çıkmaktadır. Lida’nın etkin şekilde çalışıp çalışmadığını ağız kuruluğu yapmasından anlayabilirsiniz. Takip eden süreçte iştah kapanması ile devam eder ve yemek yeme alışkanlığınızda farkedilir şekilde değişiklikler olur.

0 0 votes
Article Rating
Etiketler: , ,

Kategori: ,

Yazar admin

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments